Ліки онлайн: як і де замовляти медикаменти в інтернеті

З пoчaтку кaрaнтину життя укрaїнців пeрeйшлo в oнлaйн: нaші співвітчизники купують oдяг тa взуття, зaмoвляють вeчeрю, прoвoдять нaрaди тa нaвіть нaвчaються зa дoпoмoгoю інтeрнeту. A відтeпeр кількість дій, які мoжнa зрoбити oнлaйн, щe збільшиться: 17 вeрeсня цьoгo рoку Вeрxoвнa Рaдa Укрaїни уxвaлилa зaкoнoпрoeкт, який рeгулювaтимe електронну роздрібну торгівлю медикаментами, а отже замовити ліки онлайн если цілком реально. Як замовити медичні препарати онлайн, дескать безпечно можна придбати ліки в інтернеті та які акції сверху замовлення медикаментів онлайн є — читайте у нашому матеріалі.

Инструкция замовлення ліків через інтернет: як убезпечити свої покупки

Згідно із законопроектом, продавати ліки в інтернеті можуть лише ті, хто отримав дозвіл у Ліцензійному реєстрі: тобто це аптеки, які мають всі дозвільні документи бери продаж ліків, сайт з даними относительно ліцензію, назву і логотип, а також можуть надавати консультації фармацевтів. Тобто аби зробити безпечними свої покупки ліків онлайн, краще замовляти ліки у відомих та перевірених аптеках: йдеться относительно такі фармацевтичні заклади, які ви бачете у своєму місті. Шукаєте сайт улюбленої аптеки в інтернеті та робите замовлення ліків онлайн. Предварительно речі, знайти оновлений сайт «Аптеки АНЦ» в інтернеті дуже скромно: варто лише ввести у пошуковій строці АНЦ і переключиться за першим посиланням.

Замовляємо ліки онлайн: як купити саме тетюха, що треба

Головною перевагою купівлі ліків в звичайних (офлайн) аптеках є можливість отримати консультацію. Спеціаліст завжди може проконсультувати клієнта та допомогти з вибором товару. Здається, що ця потрібна опція повністю нівелюється під полоса замовлення онлайн. Але це невыгодный так! Покупці можуть звернутися после консультацією в аптечну довідку вслед телефоном 5900. За вказаним номером можна зробити замовлення ліків, а потім забрати у найближчій прежде вашого дому аптеці. Якщо ліків нема в наявності в аптеках міста, їх можна замовити та отримати з доставкою получай відділення «Укрпошти», до самого дверей з IPOST та нате найближчу аптеку.

Замовлення ліків онлайн: акції в аптеках

Українці надають перевагу придбанню ліків у офлайні помощью можливість користуватися програмами лояльності. Здається, кращого варіанту, щоб зекономити кошти невыгодный існує. Проте замовлення ліків онлайн для сайті «Аптека АНЦ» має безліч бонусів: ви економите свій время, бо це можна зробити навіть маловыгодный підіймаючись з дивану, уникаєте зайвих контактів та тим самим убезпечуєте себя від зараження коронавірусною інфекцією. А головне: ви можете зайвий в кои веки заощадити свої кошти, адже в «Аптеці АНЦ» діє своя компания бонусів «Лайк». Користування програмою лояльності онлайн таке ж легке, як і бонусні системи офлайн:

  • Реєструємося у програмі вслед за номером телефону чи у мобільному додатку «Лайк».
  • Здійснюємо покупки та накопичуємо бонуси. Від кожної покупки нате рахунок зберігаються бонуси, що дорівнюють 1% від вартості покупок.
  • Накопичуємо бонуси та розраховуємося ними під часик наступних покупок. Клієнти можуть добре заощадити, оскільки Вотан бонус дорівнює одній гривні.

Таким чином, клієнти інтернет-аптеки під брендом «Аптека АНЦ» без- втрачають можливість замовляти ліки та отримувати бонуси ради придбання медикаментів. «Здорово, коль просто» — наголошують у «Аптеці АНЦ» і з цим плавно не погодитися.