Как выбрать подходящую частную клинику

Якщo зa рaдянськиx чaсів тaкoгo пoняття нe існувaлo, тo зaрaз кoжeн рoзуміє, в чoму відмінність привaтнoї мeдицини від дeржaвнoї.

Тaм швидшe, тaм і фaxівці пoкручe, тoму щo oплaтa прaці зoвсім іншa.

Тaк, в міській пoліклініці тeпeр крaсивo, сучaснo, нeмaє атавізмів у вигляді віконця «Реєстрація» разве «прикріплень». До лікаря можна записатися минуя портал «держпослуги» прямо з телефону, получи и распишись обслуговування оформитися не по (по грибы) місцем прописки, а на вході вам зустрінуть добрі помічниці в халатах пастельних тонів. Всередині — є телевізори і навіть кулери. Але экстракт залишилася незмінною. Вашу медкарту можуть втратити (це поняття ще існує!). Фахівці працюють ті ж, що і в старій добрій поліклініці. З величезним навантаженням вони безграмотный справляються. У лікаря є відрізок часу, из-за який він повинен і прийняти, і оформити, і вилікувати. Велику частину часу фахівець записывать дані в комп’ютер, а отнюдь не допомагає — інакше безграмотный вкластися в «норматив». Так що зовні начебто і нічого, але всередині — одні терапевти і хірурги загального профілю. Вузькоспеціалізованих фахівців продуктивно не залишилося.

Що ж робити?

Чекати. І сподіватися возьми резервні можливості організму. Але якщо біль нестерпний і є підозра возьми серйозну недугу — разве діагноз вже відомий, а прописані захеканим дільничним терапевтом таблетки допомогли тільки звільнити гаманець — времена подумати про приватну медицину.

Вивчіть кадровий цейхгауз і набір послуг

У кожної, поважаючої себя клініки, наприклад в приватній клініці «Медична допомога» є офіційний сайт. Заходимо — відкриваємо розділ «Лікарі», дивимося бери кадровий склад. Є винятки, але бажано, щоб вы лікували фахівці рівня приставки не- нижче, ніж кандидат медичних наук. Також важливо подивитися досвід роботи по (по грибы) напрямком. Вік? Не завжди показник ефективності. Ступені і звання значимі, але набагато важливіше підготовка лікаря, його досвід і висока кваліфікація. У приватних центрах кожен фахівець прекращаться систему жорсткого відбору. Шарлатанів никак не беруть — це репутація клініки і гроші.

Важливо: Якщо ви зайшли бери сайт і побачили купу незнайомих слів в розділах — адгезивні мостоподібні протези, нейром’язова електростимуляція, денситометрія, кінезіотейпінг — приставки не- лякайтеся! Лікарі не вирішили повипендріваться. Непринужденно в цій клініці є обладнання, що дозволяють справлятися зі складними завданнями.

Шукайте вузьку спеціалізацію

Багатопрофільних центрів целое більше. І найчастіше вони дублюють роботу поліклінік. Але якщо діагноз для руках, краще йти давно профільного фахівця в вузькоспеціалізовану клініку. Чому? Причин маса: наявність спеціального обладнання, безліч лікарів, які знаються держи специфіці хвороби, серйозна діагностична опора, людське ставлення, ризик отримати «помилкове лікування» набагато менше. Кожна з таких клінік бореться из-за пацієнта і змушена дотримуватися масу правил ринку, які без- хвилюють бюджетні підприємства.

Ми живемо в суспільстві, -де працюють соціальні закони. Якщо болить — крестины йти в велику клініку, немного погодя допоможуть, там більше народу. Але це малограмотный завжди так. В ідеалі клініка повинна займатися одним напрямком, але совокупно. Тоді це буде вдумливе і ефективне лікування. Чому, наприклад, онкодиспансери існують окремо. Тому що підхід повинен бути штучний, чи приставки не- конвеєрний, кожен лікар відповідає по (по грибы) свою ділянку організму. І знає, як розібратися в «важкому» пацієнта.